7775 ECLIPSE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 7775 |
| Color | BLACK AND WHITE |
| Bundle | 3 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 5 |
| Length | 330cm / 130inch |
| Height | 193cm / 76inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1845kg |
| Block | 7775 |
| Color | BLACK AND WHITE |
| Bundle | 4 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 8 |
| Length | 330cm / 130inch |
| Height | 193cm / 76inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2955kg |
| Block | 7775 |
| Color | BLACK AND WHITE |
| Bundle | 5 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 9 |
| Length | 330cm / 130inch |
| Height | 193cm / 76inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3324kg |
| Block | 7775 |
| Color | BLACK AND WHITE |
| Bundle | 6 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 8 |
| Length | 330cm / 130inch |
| Height | 193cm / 76inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2955kg |
| Block | 7775 |
| Color | BLACK AND WHITE |
| Bundle | 7 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 8 |
| Length | 330cm / 130inch |
| Height | 193cm / 76inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2952kg |